Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Hayalindeki işi yapan herkesin önem verdiği bir aşama olan logo tasarımı; bir markanın bilinirlik kazanmasında ve kendi pazarındaki kalitesini belli etmesinde büyük rol oynamaktadır. Logo tasarımı ister tipografik ister sembolik olabilmektedir. Bu tamamen marka sahibinin taleplerine ve tasarımcının hayal gücüne bağlıdır.

Markalaşma sürecinin ilk adımı logo ortaya çıktıktan sonra atılmış olur, ardından web tasarım , kartvizit, sosyal medya hesapları vs. aşamaları tamamlanır. Kreatif bir logo sahibi olmak için profesyonel bir ajans ile çalışmanız en doğru marka kariyerini yaratmanızı sağlayacaktır.

Logo tasarımı, markanızın hangi pazarda yer alacağı ve hangi hizmetleri sunacağı şeklinde kurgulanmaktadır. Renk katalogları, markanızın renkleri olacaktır ve o logoyu güncelleyene dek aynı renk katalogu üzerinden çalışmalar yürütmeniz gerecektir. Bu sebeple seçimlerinizi iyi yapmalı ve doğru bir karar vermelisiniz. Markanızın değerlerini ve çizgilerini yansıttığı gibi, yaratıcı bir logo ile kalitenizi vurgulama fırsatı da edinirsiniz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi alın!

Sizin için buradayız

gess ekibine katılın!

Kendiniden bahsedin

Merak ettiklerinizi bize sorun!

Buraya tıklayın